Sposób pracy Flex Fleet Mobility

Jak sugeruje nasza nazwa, FFM to przede wszystkim elastyczność. Nasze usługi są szczególnie przeznaczone dla zarządców parków samochodowych, firm wynajmujących i leasingowych, które poszukują elastyczności w swojej codziennej działalności. Oferujemy rozwiązania w zakresie leasingu i wynajmu samochodów, ale można również wybrać opcję nabycia prawa własności do pojazdu (pojazdów) na określony czas, z gwarancją odkupu.

Nasze przemyślane zakupy. Twoje korzyści.

Z naszym zasięgiem obejmującym całą Unię Europejską i inteligentnymi strategiami zakupowymi, Flex Fleet Mobility może przedstawić najlepsze propozycje. Co więcej, zapewniamy przejrzystość i przewidywalność kosztów Twojej floty. Nasz zespół niezwłocznie skalkuluje Twoje oszczędności. W rezultacie od samego początku wiesz, jak wygląda Twoja sytuacja i dlatego nigdy nie przepłacasz. Nasze usługi są błyskawicznie: jeżeli samochód jest na placu lub w trakcie zamówienia, nigdy nie będziesz musiał oczekiwać zbyt długo na dostawę.

Wszystkie rodzaje pojazdów, optymalny dobór floty.

Atrakcyjne ceny, maksymalna elastyczność.

Samochody zawsze są dostępne i dopasowane do wszystkich wymagań.

Łatwość prowadzenia działalności gospodarczej, przejrzystość od pierwszych dni współpracy

Korzyści, nie uciążliwości

Odkryj nasze pojazdy

Partnerstwo godne zaufania

Jeśli chodzi o zarządzanie flotą, Flex Fleet Mobility jest Twoim solidnym partnerem w zakresie wynajmu i leasingu samochodów. Wybierając FFM, wybierasz pewność, bezpieczeństwo finansowe i szybkość usług. Pracujemy z ogromnym stanem magazynowym (online) i dodatkowo zawsze mamy zamówione nowe samochody. Ponadto możesz zamówić u nas określone modele lub marki, według Twoich oczekiwań.

Top