Jesteśmy Flex Fleet Mobility:
Twoje wyzwania to nasze wyzwania!

FFM jest ekspertem w zakresie leasingu samochodów, zarządzania flotą i wynajmu samochodów w Europie. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku B2B, doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów naprawdę ważne jest, aby wiedzieć, z kim współpracują. Szczególnie w przypadku większych, bieżących inwestycji i przedsięwzięć biznesowych. Pozwólcie nam się zaprezentować.

Odkryj nasze pojazdy

Bilansowanie podaży i popytu w skali międzynarodowej

Flex Fleet Mobility działa na rynku europejskim. Dużą zaletą jest to, że możemy w sposób nieograniczony poruszać się pomiędzy podażą a popytem w różnych krajach. Zawsze dysponujemy najnowszymi modelami i zapewniamy poziom usług, który praktycznie nie ma ograniczeń. Dzięki temu FFM jest w stanie zaoferować usługi mobilności z tak dużą elastycznością.

Napędza nas pasja do samochodów.
Łatwo się z nami współpracuje.

Flex Fleet Mobility to zespół doświadczonych i pełnych pasji specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy mają doskonałe wyczucie względem jakości, obsługi, wartości rynkowych i efektywności. Mamy przy tym wiele uczucia dla motoryzacji, ale przede wszystkim koncentrujemy się na dostarczaniu elastycznego parku samochodowego dla firm wypożyczających i leasingowych. W skrócie, dostarczamy połączenie elastyczności i floty, ale inaczej. Jeszcze lepiej. Jak możemy Cię wspierać?

Top